Dane kontaktowe

URZĄD GMINY PAŁECZNICA

 ul. św. Jakuba 11
32-109 Pałecznica
e-mail: urzad@palecznica.pl
Tel: (41) 38-48-037

Fax: (41) 38-48-037 w. 19


Numer konta bankowego na który należy dokonywać wpłat
z tytułu opłaty skarbowej

BANK SPÓŁDZIELCZY PROSZOWICE ODDZIAŁ RACŁAWICE

04 8597 0001 0020 0200 0055 0003


GODZINY PRACY URZĘDU:
PON. – PT.
w godz. 7:30 – 15:30


mgr inż. Marcin Gaweł

Wójt Gminy Pałecznica
gawel.m@palecznica.pl


PRACOWNICY URZĘDU GMINY
halat majka joanna_pp  ak

 mgr Joanna Hałat – Majka

Zastępca Wójta
(41) 38 48 037 wew. 18
halat.j@palecznica.pl

Anna Jantos

Skarbnik Gminy
(41) 38 48 120
jantos.a@palecznica.pl

Marzena Antończyk-Znamiec

Kierownik USC
(41) 38 48 037 wew. 21
znamiec.m@palecznica.pl

  • rejestracja aktów urodzeń, małżeństw
  • wydawanie zaświadczeń
  • prowadzenie spraw wojskowych
  • wydawanie dowodów osobistych

 

 

J. Zemełka

Beata Sołek

Inspektor
(41) 38 48 025
solek.b@palecznica.pl

Anna Szczęsna

Insp. ds. ewidencji ludności
(41) 38 48 037 wew. 24
szczesna.a@palecznica.pl

  • zameldowania,
  • wymeldowania,
  • nadawania pesel,
  • obrona cywilna,
  • akcja kurierska,
  • archiwum zakładowe

mgr Joanna Zemełka

Biuro Obsługi Szkół
– Główny Księgowy
(41) 38 48 037 wew. 13
zemelka.j@palecznica.pl

   Elżbieta Grela  

Mieczysław Kielar

Insp. ds. budownictwa
i inwestycji
(41) 38 48 037 wew. 25
kielar.m@palecznica.pl

  • ewidencja działalności gospodarczej
  • Zagospodarowanie przestrzenne,
  • inwestycje drogowe,
  • wydawanie zaświadczeń,
  • zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych

 

Elżbieta Grela

Insp. ds. rolnictwa
i ochrony środowiska
(41) 38 48 037 wew. 25
grela.e@palecznica.pl

  • rolnictwo
  • ochrona środowiska
  • wydawanie zezwoleń na wycinkę drzew

Beata Rogala

Podinsp. ds. księgowości budżetowej
(41) 38 48 037 wew. 17
rogala.b@palecznica

     

Anna Maj

Insp. ds. księgowości podatkowej
(41) 38 48 037 wew. 14
maj.a@palecznica.pl

  • podatek VAT
  • zobowiązania podatkowe
  • sprawy związane z OSP

Małgorzata Kura

Insp. ds. księgowości budżetowej
(41) 38 48 037 wew. 13
kura.m@palecznica.pl

  • obsługa szkół
  • stypendia szkolne
  • dowóz uczniów
  • gospodarka komunalna
  • czynsze

mgr inż. Edyta Gawlik

Insp. ds. wymiaru
podatku i opłat
(41) 38 48 037 wew. 14
gawlik.e@palecznica.pl

  • wymiar podatku
  • akcyza paliwowa
  • wydawanie zaświadczeń
  • gospodarka odpadami

 mgr Iwona Perkowska

Dyrektor Środowiskowego
Domu Samopomocy
(41) 38 48 513

mgr Magdalena Koperczak – Basta

Kierownik GOPS
(41) 38 48 234
basta.m@palecznica.pl

Porębska Aneta

Aneta Porębska

Sekretariat
(41) 38 48 037

One Response to Dane kontaktowe

  1. Witam!

    Mamy dla Państwa ofertę wynajmu hali na terenie Polski.Jeśli są Państwo zainteresowani bardzo proszę o zgodę i kontakt na przesłanie szczegółów oferty.

    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.