Bezpłatne szkolenia komputerowe dla osób po 50 roku życia

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej zaprasza do BEZPŁATNEGO udziału w nowym projekcie finansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. e-akademia- podwyższanie kompetencji osób dorosłych w zakresie ICT”, którego celem jest podniesienie i rozszerzenie kompetencji osób dorosłych w zakresie obsługi programów komputerowych.

 

Projekt skierowany jest do osób po 50 roku życia, posiadających maksymalnie średnie wykształcenie oraz zamieszkałych w miejscowościach do 50 000 mieszkańców

 

 

O szkoleniach: 11 edycji szkoleniowych od lutego do grudnia 2014 roku, małe 12 osobowe grupy, laptop dla każdego uczestnika do dyspozycji w trakcie szkolenia, łącznie 60 godzin szkoleniowych,

 

Harmonogram szkoleń: szkolenia średnio trzy razy w tygodniu przez okres 1 miesiąca, spotkania w dni powszednie lub weekendy w trybie dziennym lub wieczorowym w zależności od preferencji danej grupy. Terminy i miejsce realizacji szkoleń mają na tą chwilę formę roboczą i mogą być dostosowane do potrzeb danej grupy.

 

Program zajęć: użytkowanie komputera, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, usługi w sieciach komputerowych,

 

Korzyści udziału w szkoleniach: bezpłatne zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu obsługi komputera, zaświadczenie ukończenia kursu, certyfikat wydany przez Politechnikę Krakowską.

 

 

Szczegóły oraz dokumenty rekrutacyjne dostępne będą na stronie www.e-akademia.edu.pl oraz w biurze projektu:

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej

Ul. Stanisława Skarżyńskiego 5/06 (Dom Studencki 2 „LEON”)

31-866 Kraków,

Telefon: 012 374-37-63

e-mail: inkubator@pk.edu.pl

 

 

 

W związku z ograniczoną liczbą uczestników decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!