Pierwszy numer Gazety Gminnej „DO CELU”

Przed Państwem pierwszy numer bezpłatnej gazety „Do celu”, która co miesiąc będzie dostarczana bezpośrednio do Państwa domów. Zdecydowaliśmy się na wydawanie czasopisma  w odpowiedzi na Państwa oczekiwania. Kilka miesięcy temu rozesłaliśmy do mieszkańców ankiety, w których zadawaliśmy różne pytania na temat życia gminy. Z zebranych odpowiedzi wynikało, że brakuje Państwu informacji na temat funkcjonowania urzędu. Postanowiliśmy więc zareagować na oczekiwania, a dowodem na to, że zależy nam na kontakcie z Państwem, jest gazeta, którą trzymacie w rękach.

W „Do celu” znajdują się nie tylko informacje o ważnych inwestycjach czy wydarzeniach mających związek z urzędem, ale także ciekawostki kulturalne, materiały o tym, co się w gminie dzieje. Będziemy pisać o wszystkim, co istotne, interesujące, co dotyczy nas wszystkich. 

Mamy nadzieję, że pierwszy numer spodoba się Państwu i spełni Wasze oczekiwania. Proszę jednak  nie zapomnieć, że to nasza wspólna gazeta. Dlatego nie wstydźcie się wyrażać swoich opinii, zgłaszać uwag i pomysłów. Naszym celem jest jeszcze bardziej zbliżyć do siebie urząd i mieszkańców. Wierzymy, że to nam się uda!

„Do Celu” marzec 2015 – dokument do pobrania

W numerze:
– Wywiad z Wójtem – Marcinem Gawłem
 – Fotoreportaż ze Środowiskowego Domu Samopomocy
– Wielkanocne Kulinaria
– Przedświąteczna Sesja Rady Gminy

 

Adres redakcji: 
Gminne Centrum Kultury i Promocji Gminy Pałecznica; ul. Strażacka 3
Redaktor Naczelny: 
Joanna Hałat-Majka 
Zespół:
Edyta Gawlik
Anna Jantos