Życzenia Świąteczne

Szanowni Państwo    
Drodzy mieszkańcy gminy Pałecznica.

Pragnę serdecznie podziękować za zaufanie jakim obdarzyliście Państwo mnie wybierając na stanowisko Wójta gminy Pałecznica.  Służyć Wam i Naszej małej ojczyźnie to dla mnie wielki honor.

Obiecuję Państwa nie zawieść w kolejnych latach wspólnego zmieniania otaczającej nas rzeczywistości. Zwracam się do Was w myśl zasady „ nic o Nas bez Nas”. Miałem przyjemność poinformować Państwa o Naszych wspólnych osiągnięciach, dziś przed nami kolejne ważne, rozpoczęte inwestycje w elektrownie słoneczne, oświetlenie ledowe, ochronę środowiska, przebudowę Naszych miejscowości i poprawę bezpieczeństwa. Działania te są w trakcie realizacji to tylko kwestia czasu i odpowiednio pozyskanych środków finansowych.  Ważne i istotne jest to by politykę rozwoju i wspólnych inwestycji prowadzić długofalowo, a plany robić z dużym wyprzedzeniem.

Dziękując Państwu za wybór na kolejne lata służby, tych Państwa, którym leży na sercu Nasza Wspólna gmina proszę o odpowiedź na kilka pytań, tak bym mógł wspólnie z Wami obrać odpowiedni kierunek rozwoju na dalszą przyszłość. Proszę o pobranie ankiety znajdującej się w załączniku, wypełnienie jej oraz odesłanie na adres e-mail Urzędu Gminy: urzad@palecznica.pl

           Z wyrazami szacunku łączę życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś Nowy Rok niech będzie dla Państwa czasem pokoju oraz realizacji osobistych zamierzeń. Niech w nadchodzącym Nowym 2015 Roku szczęście i pomyślność nigdy Państwa nie opuszczą, a wiara codziennie dodaje sił i energii do tworzenia i realizacji nowych pomysłów.

Ankieta

                                                                                                                                         Wójt Gminy

                                                                                                                               mgr. inż. Marcin Gaweł