Szanowni Państwo

Zgodnie z terminarzem działań projektowych  Biuro Merytoryczne projektu Małopolskie Talenty po stronie MCDN zaplanowało realizację Forum Młodych Talentów dla uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym uczestniczyli w zajęciach w Centrach Wsparcia Uczniów Zdolnych oraz dla ich nauczycieli.

Wydarzenie odbędzie się 7, 8, 9 i 10 czerwca 2022r. w godz. 15.00 – 17.35 i zostanie przeprowadzone z formie zdalnej.

Tak jak w poprzednich edycjach, celem Forum jest umożliwienie uczniom kontaktu z inspirującymi osobami, które osiągnęły sukces w młodym wieku, promowanie osiągnięć uczniów zdolnych i ich nauczycieli oraz zwiększenie motywacji uczniów do rozwijania i pogłębiania zainteresowań z zakresu kompetencji kluczowych. Forum stanowi też podsumowanie pracy CWUZ w mijającym roku szkolnym. Zostaną na nim oficjalnie ogłoszone wyniki konkursu na projekt edukacyjny, dlatego szczególnie serdecznie zapraszamy do udziału w Forum uczestników konkursu.

Na zakończenie Forum chcemy również stworzyć możliwość zaprezentowania wiedzy, zainteresowań i sukcesów uczniów i pokazać wybrane nagrodzone/wyróżnione filmy lub prezentacje. Jest to świetna okazja do promocji w formie online sukcesów uczniów, na szerszym forum niż grupa projektowa forum.

Ponieważ w tym roku szkolnym Forum zostanie przeprowadzone online otrzymają Państwo, jak również uczniowie zgłoszeni do udziału  w tym wydarzeniu, informację dotyczącą logowania się na Forum.

W związku z tym bardzo proszę zwrócić szczególną uwagę uczniom biorącym udział w Forum o postępowanie zgodnie z instrukcją w procesie logowania. Wszelkie zapytania w trakcie logowania o nazwę użytkownika  należy traktować jak podpis na liście obecności, czyli podać pełne imię i nazwisko uczestnika Forum. Pozwoli nam to na automatyczne stworzenie i wydrukowanie listy na potrzeby dokumentacji.  Z góry dziękujemy i do zobaczenia podczas Forum.